Usługi

Marzysz o zorganizowanej i uporządkowanej przestrzeni swojego domu, w której w końcu zapanuje ład i porządek? Obiecuje Ci, że jesteś w stanie to osiągnąć!

Decluttering

Najważniejszym etapem, twojego działania jest proces declutteringu (odgracania) twojej przestrzeni. 

Na czym polega usługa Declutteringu ?

Konsultacja declutteringowa stacjonarna (2h)

Proces Declutteringu, czyli odgracania jest najważniejszym etapem w drodze do uporządkowanej i dobrze zorganizowanej przestrzeni Twojego domu. Moim zadaniem jest fizyczne i mentalne wspieranie Cię w pozbywaniu się nadmiaru niepotrzebnych przedmiotów, ubrań i rzeczy w sposób odpowiedzialny.  Uwaga nie podejmuję decyzji za Ciebie, nie nakłaniam Cię do minimalizmu, pomagam Ci natomiast te decyzje podejmować, poprzez zadawanie odpowiednich pytań. Co jest Ci naprawdę potrzebne, a co już niekoniecznie, co możesz komuś oddać, ofiarować albo sprzedać, odzyskując część swoich pieniędzy. Pilnuję twoich osobistych postanowień, celów, pragnień oraz motywacji i zapału do działania. Naszą współpracę  rozpoczynamy od konsultacji declutteringowej.

Podczas konsultacji poznaje Ciebie, Twoją rodzinę, Twoje zwyczaje, oraz przestrzeń, która wymaga odgracenia. Poznaje również wyzwania, trudności czy problemy, z którymi się zmagasz.  Ustalam, jaka metoda odgracania będzie dla Ciebie najbardziej skuteczna i pomoże Ci rozwiązać twój problem. Ustalamy wspólnie plan odgracania przestrzeni. Podczas 2 godzin naszej konsultacji identyfikuje, co może być źródłem Twojej sytuacji, nie oceniam jej, nie komentuje. Jestem po to, aby Ci pomóc!

Dlatego proponuje rozwiązania, które sprawdziły się w moim domu, ale również w domach moich klientów. W tym czasie możemy wspólnie odgracić jakąś niewielką przestrzeń, np. szufladę w kuchni, czy półkę w szafie. Wszystko to po to, żebyś mogła zobaczyć, w jakim systemie pracuje.

Korzyści jakie otrzymasz po konsultacji ze mną 

 • Znalezienie źródła przyczyny twojej sytuacji oraz wprowadzenie systemu nawyków porządkowych, pozwalających zabezpieczyć się przed kolejnym zagraceniem,
 • Plan odgracania z dopasowaną indywidualnie metodą odgracania przestrzeni,
 • Rozwiązania, wskazówki organizacyjne pozwalające na dłużej utrzymać ład i porządek w twojej przestrzeni domowej,
 • Wsparcie mentalne i fizyczne w całym procesie odgracania.
 • Darmowy e-book „ Odgracony i zorganizowany dom” – checklista 5 wybranych przestrzeni domowych,

Możesz samodzielnie wprowadzić zaproponowane przeze mnie rozwiązania lub możesz zdecydować się na dalszą współpracę w postaci usługi declutteringu, na podstawie przygotowanej po spotkaniu oferty współpracy. Konsultacje odbywają się stacjonarnie na terenie Poznania i okolic.

CENA KONSULTACJI STACJONARNEJ – 500 zł/2h, każda kolejna godzina 150 zł.

Konsultacja declutteringowa on line (1h)

Na początek zastanów się, jaka przestrzeń w Twoim domu wymaga odgracenia. Napisz do mnie. Wyślij wiadomość i prześlij mailem, na Instagramie lub na Facebooku zdjęcia wybranych przestrzeni, które chciałabyś odgracić,  np. szafek, szuflad kuchennych, garderoby, spiżarni, szafek w łazience, pokoju dziecka. Następnie ustalamy dogodny termin konsultacji i wybieramy nasz kanał komunikacji. W wyznaczonym terminie rezerwujemy czas 1h na konsultację declutteringową on line. Spotykamy się na wizji online. Rozmawiamy, oprowadzasz mnie po swojej przestrzeni, poznaję dokładniej Ciebie i Twój dom. Poznaje twoje nawyki, zwyczaje, trudności i wyzwania, z jakimi się mierzysz. Przekazuję Ci wskazówki, rozwiązania, które możesz zastosować i wprowadzić w życie.

Korzyści jakie otrzymasz po konsultacji on line ze mną 

 • Znalezienie źródła przyczyny twojej sytuacji oraz wprowadzenie systemu nawyków porządkowych, pozwalających zabezpieczyć się przed kolejnym zagraceniem,
 • Rozwiązania, wskazówki organizacyjne pozwalające na dłużej utrzymać ład i porządek w twojej przestrzeni domowej,
 • Wsparcie mentalne w całym procesie odgracania, podczas konsultacji możemy wspólnie odgracić małą przestrzeń ( szuflada w biurku, półka w szafie)
 • Darmowy e-book „ Odgracony i zorganizowany dom” – checklista 5 wybranych przestrzeni domowych,

Możesz samodzielnie wprowadzić zaproponowane przeze mnie rozwiązania lub możesz zdecydować się na dalszą współpracę w postaci usługi declutteringu on line na podstawie przygotowanej po spotkaniu oferty współpracy.

CENA KONSULTACJI ON LINE  – 200 zł/1h, każda kolejna godzina 100 zł.

Jeśli czujesz, że usługa declutteringu jest dla Ciebie  zapraszam Cię do kontaktu.

Decluttering ( odgracanie szafy), przegląd ubrań, typ urody, tworzenie stylizacji.

 Decluttering szafy, czyli odgracania naszej szafy jest najważniejszym etapem w drodze do uporządkowanej i dobrze zorganizowanej szafy. Moim zadaniem jest fizyczne i mentalne wspieranie Cię w pozbywaniu się nadmiaru niepotrzebnych ubrań, rzeczy z twojej szafy.  Chce od razu zaznaczyć , że nie zachęcam Cię do wyrzucania wszystkich ubrań, czy tez zbędnego minimalizmu w szafie. Zachęcam Cię jednak do tego abyś na nowo odkryła potencjał jaki ukrywa twoja szafa, może po raz pierwszy w życiu będziesz mogła poznać kolory, które do Ciebie pasują i wydobędziesz dzięki nim Twoje prawdziwe piękno. To wszystko dzieje się w oparciu o twój typ urody. Następnie po odgraconej , oczyszczonej przestrzeni twojej szafy,  przychodzi czas na tworzenie stylizacji, zestawów ubrań na każdą okazję. Podczas tej usługi stoję na straży twoich osobistych postanowień, pragnień oraz marzeń o odgraconej i dobrze zorganizowanej szafie.

Konsultacja declutteringowa szafy, typ urody , stylizacje stacjonarna (2h)

Nasze pierwsze spotkanie rozpoczyna KONSULTACJA DECLUTTERINGOWA, podczas której mogę poznać Ciebie, Twoje zwyczaje, ubrania, które lubisz nosić. Poznaje również wyzwania, trudności, czy problemy, z którymi się zmagasz. Ustalam jaka metoda odgracania szafy będzie dla Ciebie najbardziej skuteczna i pomoże Ci rozwiązać twój problem. Ustalamy wspólnie plan odgracania szafy. Podczas 2 godzin naszej konsultacji identyfikuje co może być źródłem Twojej sytuacji, nie oceniam, ani jej nie komentuje. Jestem po to, aby Ci pomóc! Następnie określamy twój typ urody oraz kolory, które pasują idealnie do Ciebie, do twojego typu, określamy kolory, jakich powinnaś unikać. Tworzymy zestawy ubrań w oparciu o to co masz już w swojej szafie, tworzymy listę produktów bazowych, które możesz kupić jeśli chcesz. Konsultacja odgracania szafy połączona z analizą kolorystyczną to świetna propozycja dla kobiet, które oprócz świadomej dobrze zorganizowanej szafy, garderoby, gdzie królują ubrania, które naprawdę noszą, chcą wyglądać świeżo i promiennie każdego dnia.  Podczas konsultacji, możemy wspólnie odgracić jakąś niewielką przestrzeń, np. półkę w szafie. Wszystko to po to, abyś mogła zobaczyć, w jakim systemie pracuje.

Korzyści jakie otrzymasz po konsultacji ze mną

 • Wsparcie mentalne i fizyczne w całym procesie odgracania Twojej szafy/garderoby,
 • Rozwiązania, wskazówki organizacyjne pozwalające na dłużej utrzymać ład i porządek w twojej szafie,
 • Znalezienie źródła przyczyny twojej sytuacji oraz wprowadzenie systemu nawyków porządkowych, pozwalających zabezpieczyć szafę przed kolejnym zagraceniem,
 • Określimy twój typ urody oraz kolory, które do niego pasują
 • Określimy, jakie kolory do Ciebie nie pasują,
 • Stworzymy zestawy ubrań na co dzień, sportowe, na urodziny, imprezy, na ważne uroczystości w twoim życiu,
 • Darmowy e-book ” 12 kroków do uporządkowanej szafy”(wyznaczone konkretne kroki do działania, jakie należy podjąć, aby odgracić swoją szafę.)
 • Darmowy e- book Zestawy palety kolorów, przykładowe stylizacje zgodne z typem twojej urody.

Możesz samodzielnie wprowadzić zaproponowane przeze mnie rozwiązania lub możesz zdecydować się na dalszą współpracę w postaci usługi declutteringu, na podstawie przygotowanej po spotkaniu oferty współpracy. Konsultacje odbywają się stacjonarnie na terenie Poznania i okolic.

CENA KONSULTACJI STACJONARNEJ – 700 ZŁ/2h, każda kolejna godzina 150 zł/h  

Konsultacja declutteringowa szafy, typ urody, stylizacje

 on line (1h)

Nasze pierwsze spotkanie rozpoczyna KONSULTACJA DECLUTTERINGOWA ON LINE  podczas której mogę poznać Ciebie, Twoje zwyczaje, ubrania, które lubisz nosić. Poznaje również wyzwania, trudności, czy problemy, z którymi się zmagasz.  Ustalamy wspólnie plan odgracania szafy. Podczas godziny naszej konsultacji identyfikuje co może być źródłem Twojej sytuacji, nie oceniam, ani jej nie komentuje. Jestem po to, aby Ci pomóc! Następnie określamy twój typ urody oraz kolory, które pasują idealnie do Ciebie, do twojego typu, określamy kolory, jakich powinnaś unikać.  Konsultacja odgracania szafy połączona z analizą kolorystyczną to świetna propozycja dla kobiet, które oprócz świadomej dobrze zorganizowanej szafy, garderoby, gdzie królują ubrania, które naprawdę noszą, chcą wyglądać świeżo i promiennie każdego dnia. Podczas konsultacji, możemy wspólnie odgracić jakąś niewielką przestrzeń, np. półkę w szafie. Wszystko to po to, abyś mogła zobaczyć, w jakim systemie pracuje.

Przed naszą konsultacją napisz do mnie. Wyślij mi mailem, na Instagramie lub na Facebooku zdjęcia szafy, jej wnętrza, szuflad, półek, czy całej garderoby, które chciałabyś odgracić. Później ustalamy dogodny termin konsultacji i wybieramy nasz kanał komunikacji. W wyznaczonym terminie rezerwujemy czas 1h na konsultację declutteringową szafy. Spotykamy się na wizji online. Rozmawiamy, pokazujesz swoja szafę/ garderobę poznaję dokładniej Ciebie i Twoją przestrzeń. Poznaje twoje nawyki, zwyczaje, trudności i wyzwania, z jakimi się mierzysz. Przekazuję Ci wskazówki, rozwiązania, które możesz zastosować i wprowadzić w życie już teraz.

Korzyści jakie otrzymasz po konsultacji ze mną

 • Wsparcie mentalne w całym procesie odgracania Twojej szafy/garderoby,
 • Rozwiązania, wskazówki organizacyjne pozwalające na dłużej utrzymać ład i porządek w twojej szafie,
 • Znalezienie źródła przyczyny twojej sytuacji oraz wprowadzenie systemu nawyków porządkowych, pozwalających zabezpieczyć szafę przed kolejnym zagraceniem,
 • Określimy twój typ urody oraz kolory, które do niego pasują
 • Określimy, jakie kolory do Ciebie nie pasują
 • Darmowy e-book ” 12 kroków do uporządkowanej szafy”(wyznaczone konkretne kroki do działania, jakie należy podjąć, aby odgracić swoją szafę.)
 • Darmowy e- book „Zestawy palety kolorów oraz przykładowe stylizacje, zgodne z typem twojej urody”.

Możesz samodzielnie wprowadzić zaproponowane przeze mnie rozwiązania lub możesz zdecydować się na dalszą współpracę w postaci usługi declutteringu, na podstawie przygotowanej po spotkaniu oferty współpracy.

CENA KONSULTACJI DECLUTTERINGOWEJ SZAFY ON LINE  – 300 zł/h, każda kolejna godzina 150 zł

Jeśli czujesz, że usługa declutteringu szafy wraz z stylizacjami jest dla Ciebie zapraszam Cię do kontaktu.

Profesjonalna organizacja przestrzeni

Konsultacja profesjonalnej organizacji przestrzeni stacjonarna (2h)

Jeżeli marzysz aby przestrzeń wokół Ciebie była nie tylko estetyczna, ale również zorganizowana, funkcjonalna, a każda najmniejsza nawet rzecz znalazła swoje miejsce w domu?  Wybierz usługę profesjonalnej organizacji przestrzeni. W ten sposób wyposażysz swój dom w sprawdzone już rozwiązania organizacyjne, nie tracąc czasu na ich szukanie i testowanie.

Naszą współpracę rozpoczynamy od konsultacji profesjonalnej organizacji przestrzeni.

Podczas konsultacji poznaję Ciebie, twoje zwyczaje, zwyczaje Twojej rodziny, przestrzeń, oraz dotychczasową organizację rzeczy. Poznaje Twoje nawyki, zwyczaje, trudności i wyzwania, z jakimi się mierzysz. Omawiam razem z Tobą Twoje problematyczne aspekty i trudności w zakresie przechowywania, jak również marzenia i oczekiwania, które masz. Przekazuję Ci wskazówki, rozwiązania, które możesz od razu zastosować i wprowadzić w życie. Na spotkaniu wykonuje niezbędne pomiary, potrzebne w procesie organizacji przestrzeni.

Korzyści, jakie otrzymasz po konsultacji ze mną 

 • Rozwiązania, wskazówki organizacyjne pozwalające na dłużej utrzymać ład i porządek w twojej przestrzeni domowej, aby każda rzecz znalazła swoje wyznaczone miejsce w domu,
 • Wyznaczenie dostępnych stref do przechowywania w Twoim domu,
 • Omówienie dostępnych rozwiązań organizacyjnych dopasowanych indywidualnie do Twoich potrzeb,
 • Wskazówki eksperta jak lepiej zorganizować przestrzeń, aby była funkcjonalna, praktyczna oraz estetyczna,
 •  Znalezienie źródła przyczyny twojej sytuacji oraz wprowadzenie systemu nawyków porządkowych,
 • Wsparcie mentalne i fizyczne w całym procesie
 • Darmowy e-book „ Odgracony i zorganizowany dom” – checklista 5 wybranych przestrzeni domowych,
 •  BONUS: Projekt inspiracji zorganizowania wybranej przez Ciebie przestrzeni domowej, ( konkretne rozwiązania organizacyjne, gotowe do wprowadzenia do wybranej przez Ciebie przestrzeni domowej, przygotowane w formie projektu inspiracji),
 • Listę zakupową gotowych produktów do organizacji przestrzeni, przesłaną w formie linków do zakupu.

Możesz samodzielnie wprowadzić zaproponowane przeze mnie rozwiązania lub możesz zdecydować się na dalszą współpracę w postaci usługi profesjonalnej organizacji przestrzeni na podstawie przygotowanej po spotkaniu oferty współpracy.

CENA KONSULTACJI STACJONARNEJ – 700 zł /2 h, każda kolejna godzina 150 zł.

Konsultacja profesjonalnej organizacji przestrzeni on line

Zastanów się, jaką przestrzeń w twoim domu chciałabyś zorganizować. Napisz do mnie, wyślij mi mailem, na Instagramie lub na Facebooku zdjęcia wybranej przestrzeni w twoim domu, którą chciałabyś zorganizować,  np. szafek, szuflad kuchennych, garderoby, spiżarni, szafek w łazience, pokoju dziecka. Później ustalamy dogodny termin konsultacji i wybieramy nasz kanał komunikacji. W wyznaczonym terminie rezerwujemy sobie czas 1h na konsultację profesjonalnej organizacji przestrzeni. W tym czasie widzimy się on-line. Rozmawiamy, oprowadzasz mnie po swojej przestrzeni, poznaję dokładniej Ciebie i Twój dom. Poznaje twoje nawyki, zwyczaje, trudności i wyzwania, z jakimi się mierzysz. Omawiam razem z Tobą twoje problematyczne aspekty i trudności w zakresie przechowywania. Przekazuję Ci wskazówki, rozwiązania, które możesz od razu zastosować i wprowadzić w życie.

Korzyści jakie otrzymasz po konsultacji  on line ze mną 

 • Rozwiązania, wskazówki organizacyjne pozwalające na dłużej utrzymać ład i porządek w twojej przestrzeni domowej, aby każda rzecz znalazła swoje wyznaczone miejsce w domu,
 • Wyznaczenie dostępnych stref do przechowywania w Twoim domu,
 • Omówienie dostępnych rozwiązań organizacyjnych dopasowanych indywidualnie do Twoich potrzeb,
 • Wskazówki eksperta jak lepiej zorganizować przestrzeń, aby była funkcjonalna, praktyczna oraz estetyczna,
 • Otrzymasz znalezienie źródła przyczyny twojej sytuacji oraz wprowadzenie systemu nawyków porządkowych,
 • Wsparcie mentalne w całym procesie
 • Darmowy e-book „ Odgracony i zorganizowany dom” – checklista 5 wybranych przestrzeni domowych
 • Bonus : listę zakupową gotowych produktów do organizacji przestrzeni, przesłaną w formie linków do zakupu.

Możesz samodzielnie wprowadzić zaproponowane przeze mnie rozwiązania lub możesz zdecydować się na dalszą współpracę w postaci usługi  profesjonalnej organizacji przestrzeni on line na podstawie przygotowanej po spotkaniu oferty współpracy.

CENA KONSULTACJI ORGANIZACJI PRZESTRZENI on –line  – 300 zł/h, każda kolejna godzina 150 zł/h 

Jeśli czujesz, że usługa profesjonalnej organizacji przestrzeni jest dla Ciebie, zapraszam Cię do kontaktu.

Planowanie ( projektowanie) przestrzeni

Jeśli tak jak ja lubisz mieć dobrze wykorzystaną przestrzeń, już na początku. Możesz w momencie planowania miejsca, czy koncepcji pomysłu zaplanować wcześniej jak chcesz wykorzystać daną przestrzeń, żeby od samego początku była ergonomiczna, funkcjonalna jak również estetyczna. Mogę stworzyć dla Ciebie projekt kuchni, spiżarni, pralni, szafy, garderoby, pokoju dziecięcego z gotową listą zakupów. Wszystko to w oparciu o rozwiązania firmy IKEA.  Pracuję również na stworzonych przestrzeniach, gdzie potrzebny jest tylko rozkład  organizacji rzeczy. Usługa planowania przestrzeni jest wykonywana w wygodnym trybie on line.

Co otrzymujesz w ramach usługi planowania przestrzeni

1. Ankietę potrzeb, która pozwoli na sprecyzowanie twoich marzeń, oczekiwań dot. wybranej przestrzeni. Prześlesz również plany, wymiary danej przestrzeni.

2. Rozmowę telefoniczną, celem uzgodnienia wszystkich wymagań dot. wykonania projektu wybranej przestrzeni.

3. Gotowy projekt 2D/3D ( w tym masz 2 poprawki), jeżeli będzie taka potrzeba.

4. Plik z opisaną przestrzenią, co gdzie się znajduje.

5. Lista produktów/ zakupów wraz z linkami do konkretnych rozwiązań, zastosowanych w projekcie.

Jak wygląda usługa planowania w praktyce

1. Zgłaszasz zapotrzebowanie wykonania usługi planowania dla danej przestrzeni.

2. Wysyłam Tobie ANKIETĘ POTRZEB, która pozwoli mi określić twoje oczekiwania, marzenia dot. danej przestrzeni. Przesyłasz mi również niezbędne wymiary potrzebne do realizacji projektu

3. Prowadzimy również uzgodnienia telefoniczne, celem uszczegółowienia wszystkich oczekiwań.

4.W ciągu 14 dni roboczych podsyłam do Ciebie projekt 2D/ 3D, (w tym masz również 2 poprawki ).

5. Oprócz projektu otrzymujesz , plan, w którym opisana jest  wybrana przestrzeń, ze wszystkimi modułami, oraz rozmieszczeniem co gdzie się znajduje.

6.  Otrzymujesz również gotową listę zakupów wraz z linkami zakupowymi, zastosowanymi w projekcie.

7. Teraz możesz jednym kliknięciem zrobić upragnione zakupy i złożyć swoje zamówienie w sklepie IKEA

CENA USŁUGI PLANOWANIA PRZESTRZENI:

300 zł- 450 zł  projekt  szafy, garderoby, spiżarni, pralni itp.

800 zł- projekt pokoju dziecięcego, kuchni wraz z rozplanowaniem rozmieszczenia rzeczy w pomieszczeniu

Jeśli czujesz, że usługa planowania, projektowania jest dla Ciebie zapraszam Cię do kontaktu.