Witaj kochana mamo!

Cieszę się, że jesteś na mojej stronie.
Nazywam się Magdalena Szczudrawa i jestem
"Mamą w porządku".

Jestem jedną z pierwszych osób, która zajmuje się  declutteringiem (odgracaniem), planowaniem, profesjonalną organizacją przestrzeni na terenie Poznania i okolic. Chciałabym  w tym miejscu dzielić się z Tobą wiedzą, własnymi doświadczeniami, wskazówkami oraz rozwiązaniami, które sprawdziły się w naszym domu, ale również w domach moich klientów.

Jak to się zaczęło?

Od zawsze lubiłam planować, porządkować, organizować oraz usprawniać wszelkie procesy w naszej rodzinie. Początkowo jeszcze w pojedynkę dbałam o swoje otoczenie. Systematycznie robiłam przeglądy swoich szaf, przedmiotów i chętnie dzieliła się z  tym innymi. Kiedy założyłam swoją rodzinę ilość rzeczy wzrosła dwukrotnie. A kiedy nasza rodzina zaczęła się powiększać odkryłam, że moja naturalna umiejętność radzenia sobie z nadmiarem przedmiotów zaczęła się bardzo szybko rozwijać. Lubiłam znajdować miejsce dla każdej zabawki, czy przytulanki moich dzieci, tzw. domek dla rzeczy. Mając wówczas do dyspozycji niewielką przestrzeń naszego mieszkania potrafiłam zorganizować ją tak, żeby zmieściła się tam 6 osobowa rodzina.

Niezależnie od Twojej sytuacji w jakiej Ty się teraz znajdujesz i w jakim momencie życia jesteś zadbaj o siebie i swoje otoczenie kochana mamo!

Rozumiem, jak trudno jest zadbać o swój dom, rodzinę, karierę zawodową i w tym wszystkim znaleźć jeszcze czas dla siebie. Nie obwiniaj się, że nie jesteś w stanie zrobić wszystko tak jak byś tego chciała. Kiedy mamy trudne momenty w swoim życiu, wówczas  najczęściej zaczynamy zaniedbywać swoje otoczenie. Narastający bałagan pogłębia w nas poczucie frustracji, zniechęcenia, bezradności.

Dlatego chciałabym Cię w tym wesprzeć droga mamo i powiedzieć, że nie musisz wszystkiego robić sama. Jestem tu po to, żeby Ci pomóc i przeprowadzić Cię przez cały proces krok po kroku. Chcę pomóc Tobie poradzić sobie z tą sytuacją. Wierzę, że porządek w naszym domu pozwala nam zaprowadzić porządek w naszym życiu. Uporządkowanie swojego życia, rozpoczynam od uporządkowania swojego otoczenia. Uważam, że zapanowanie nad bałaganem w naszym życiu, pozwala nam uporządkować i zrozumieć nasze myśli i emocje.

Jestem żoną i mamą 4 dzieci w wieku od 3 do 9 lat, dlatego doskonale rozumiem, że w natłoku codziennych spraw i obowiązków trudno jest nam znaleźć chęci i motywację do działania. Dlatego oferuję prosty, a jednocześnie skuteczny plan  działania. Pokażę Ci krok po kroku jak uporać się z nadmierną ilością rzeczy. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu pomogę Ci uporządkować Twój dom, oraz nauczę Cię jak zachować porządek na dłużej, a nie tylko na chwilę. Pokażę jak wprowadzać nawyki porządkowe dla całej rodziny, ponieważ to rodzina powinna troszczyć się o wspólne dobro jakim jest Wasz dom.

Zapraszam Cię do skorzystania z moich usług. Moje podejście do klienta jest zawsze bardzo indywidualne i dopasowane do jego potrzeb oraz oczekiwań. Chcę dać Tobie moje wsparcie oraz motywację do pokonywania swoich własnych wyzwań. Zachęcam Cię do zapoznania się z moimi usługami,  a ja z chęcią podejmę się każdego wyzwania i pomogę Ci osiągnąć porządek w twoim domu.

 

Pamiętaj, że samemu idzie się szybciej, ale we dwójkę dociera się dalej

 

 

W ramach swojej działalności oferuję usługi związane z:

1. Planowaniem ( projektowaniem) takich przestrzeni jak:

2. Declutteringiem ( odgracaniem) mieszkań/domów z

3. Profesjonalną organizacją przestrzeni :

Jestem żoną i mamą 4 małych dzieci (Jakuba, Marysi, Stasia i Joasi), dlatego stworzyłam markę pod nazwą

Mama w Porządku

Moje działania oparte są głównie na wiedzy, własnych doświadczeniach, próbach zmagania się z codziennymi trudnościami prowadzenia własnego domu.

W raz z pojawianiem się na świecie kolejnych dzieci w naszej rodzinie, odkryłam w sobie ogromny potencjał i duże zdolności organizacyjne

Co zyskasz dzięki mojej pomocy?

Jeśli czujesz że potrzebujesz wsparcia, poprowadzenia za rękę oraz  motywacji do działania zapraszam Cię do kontaktu.